.

.

New
Sanou К02-63 М14 Мини 4 Вилица Струг Чак Кертриџ 2.5 Прирачник за Авто-Центрирање Тема Планината 1 buc Додатоци за Струг

Sanou К02-63 М14 Мини 4 Вилица Струг Чак Кертриџ 2.5 Прирачник за Авто-Центрирање Тема Планината 1 buc Додатоци за Струг

DEN 3557.00
DEN 3744.00

Стока
Достапно.


Sanou Мини 4 Вилица Струг Чак К02-63 2.5" М14 Прирачник Авто-Центрирање Тема Планината 1 buc Додатоци за Струг
Пакување Листа : Sanou Мини 4 Вилица Струг Чак К02-63 1pcs

Детали

Број На Модел На:
К02-63
Број на Вилиците:
4
моќност:
упатство
Завртка:
М14
MTG:
Тема
Дијаметар:
63MM
Само центрирање:
Yes
Свеж

Избор на клиенти