.

.

New
Креативни Лимон, Анти-УВ Чадор Сончево и Врнежлив Алуминиум Легура Виткање Чадори Parasol Чадор Ветер: Жени

Креативни Лимон, Анти-УВ Чадор Сончево и Врнежлив Алуминиум Легура Виткање Чадори Parasol Чадор Ветер: Жени

DEN 622.00
DEN 732.00

Стока
Достапно.


Детали

Контрола:
Не-автоматски Чадор
Шема:
Три-виткање Чадор
Панел Материјал:
Црна Слој
Материјал:
190T Најлон Ткаенина
Функција:
Виткање
Производот:
Чадор
Број На Модел На:
JOLI54
Возрасна Група:
Возрасни лица
Големина:
One Size
Бренд Име:
PARACHASE
Тип:
Чадори
Чадор крпа материјал:
Допрете напад платно
чадор материјал:
Легура
Чадор број:
8 коска
Отворен режим:
упатство
Затворена чадор режим:
упатство
Свеж

Избор на клиенти