.

.

New
Трговија на големо ,24 парчиња детски чадор /Цртан филм Чадори/Долга рачка чадори

Трговија на големо ,24 парчиња детски чадор /Цртан филм Чадори/Долга рачка чадори

DEN 3864.00
DEN 5520.00

Стока
Достапно.


* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/ UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
1 Мари Мачка
2 Мики
3 Мини
4 Бод
5 Принцеза
6 Жаба
7 мечка
8 Сонцето
9 свиња
10 Пчела
11 зајакот
12 Лав
13 Пеперутка
14 Детелина
15 Wizard
16
17 Сино око на мачка
18 Три принцези
19 жолта патка
20 бубамара
21 Тигар
22 Среќна Зајакот
23 пурпурна принцеза
Висок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница веб-страница :
Детален Опис На Производот
Опис :
Материјал : Полиестер
Должина : 60cm
Diam : 70cm
Функција : Анти-дожд и УВ
Боја и Стил : Како на сликата,ако не го изберете она што ви се допаѓа,ние ќе брод по случаен избор.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.

Детали

Тип:
Чадори
Панел Материјал:
Pongee
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Шема:
Долго се справи со Чадор
Функција:
Лизгање
Бренд Име:
houguanglan
Производот:
Сончево и Врнежлив Чадор
Големина:
>62cm radius
Возрасна Група:
Деца
Број На Модел На:
m
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти