.

.

New
2017 Нов Човек Маслото Уметност Чадор Дожд жените Креативни Познатиот Бренд Mujer Paraguas Сончево Анти-УВ Мода Parasol Деца Б11

2017 Нов Човек Маслото Уметност Чадор Дожд жените Креативни Познатиот Бренд Mujer Paraguas Сончево Анти-УВ Мода Parasol Деца

DEN 747.00
DEN 786.24

Стока
Достапно.


Ако брод преку EMS, времето за испорака е околу 3~8 дена.
ако брод преку Кина пост воздух парцела, Хонг Конг пост воздух парцела, времето за испорака е околу 6 ~ 20days.
2017 Нов Човек Маслото Уметност Чадор Дожд жените Креативни Познатиот Бренд Mujer Paraguas Сончево Анти-УВ Мода Parasol Деца Б11
Спецификација :
Материјал : Pongee Ткаенина
Стил : Деца Цртан Филм Дожд Чадор
Боја : како на слики
Големина : 55 CM*8 K
Карактеристики : Анти-УВ 50++
Големина : чадор дијаметар : 96cm
Тежат : 350 g
Затворете ги видите;
Она што е во пакет :
сосема нов објект како на слика
Се одликува со меур торба
За НАС
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние сме производител на рачно изработени косата додаток, Прстен, Earring, Ѓердан, сите производот продажба во нашата продавница се направени од страна на нашата фабрика.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
За Превозот време.
Ние и Ветуваме на : * Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно.

Детали

Тип:
Чадори
Панел Материјал:
Pongee
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Материјал:
190T Најлон Ткаенина
Шема:
Dual-виткање Чадор
Функција:
Виткање
Број На Модел На:
-
Возрасна Група:
Возрасни лица
Големина:
48-53cm radius
Производот:
Сончево и Врнежлив Чадор
Свеж

Избор на клиенти