.

.

New
Креативни teapot Форма Чај Лажица, British standard 3 Грам од Нерѓосувачки Челик Чај лопата, Ретро врежан мали лажици чај лажичка

Креативни teapot Форма Чај Лажица, British standard 3 Грам од Нерѓосувачки Челик Чај лопата, Ретро врежан мали лажици чај лажичка

DEN 143.52

Стока
Достапно.

British standard 3 Грам од Нерѓосувачки Челик ЛАЖИЧКА, Креативните TEAPOT Форма чај лажица,

Детали

Бренд Име:
Yireen е
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
дизајн:
teapot форма
Класификација:
Американскиот
Спецификација:
350ml
Капацитет:
Свеж

Избор на клиенти