.

.

New
рачно изработени природни бамбус чај цедилка infuser филтер infusor чај алатка colander gadgets, Чај strainers трговија на големо

рачно изработени природни бамбус чај цедилка infuser филтер infusor чај алатка colander gadgets, Чај strainers трговија на големо

DEN 243.00
DEN 312.00

Стока
Достапно.

рачно изработени природни бамбус чај цедилка infuser филтер infusor чај алатка colander gadgets, Чај strainers трговија на големо
Материјал : Бамбус
Занает : рачно изработени , полу-прирачник
Карактеристики : цврста текстура, природен чај додатоци ќе стане редовна исклучителна ракотворби .

Детали

Материјал:
бамбус
Бренд Име:
KEYBOX
Свеж

Избор на клиенти