.

.

New
Бесплатен превозот! 1000pcs/многу 80 X 120mm Најлон чај пошта, најлон чај филтер кесички, Жици полу-транспарентно чај кеси, кеси билни

Бесплатен превозот! 1000pcs/многу 80 X 120mm Најлон чај пошта, најлон чај филтер кесички, Жици полу-транспарентно чај кеси, кеси

DEN 6235.20

Стока
Достапно.


>> Ако ви треба специјален големина торба, ве Молиме да не информирате, може да се прилагодите на нив за вас!
Обично, на нашата големина, како јастуци : 5 * 6 cm 7 * 6 cm 8 * 6 cm 8 * 7 cm 8 * 9.5 cm 12 * 18 cm
Примена : Decoct хербална медицина Decoct лек во прав Направи млечен чај се Направи чај во голема teapot, големо тенџере на супа, Готви супа : се Стави на различни зачини или билки во торба, цврсто затворете ја кесата, а потоа го стави во тенџере да се готви супа. Пакет : 100pcs празни чај кеси во zip-заклучување торба Место на потекло : Кина
Карактеристики : Мека на допир чувство, не чуден мирис, Бела и проѕирен. Висока сила, добра цврстина и отпорност на топлина.

Детали

Бренд Име:
Yireen е
Материјал:
Најлон
Класификација:
Американскиот
Спецификација:
1000ml
Капацитет:
801-900ml
Свеж

Избор на клиенти