.

.

New
Oneice Мрзливи Чај Додатоци Филтер Течење Пурпурна Песок Милениче Украси Мали Монаси Sprinkler На Кинг Конг На Gourd

Oneice Мрзливи Чај Додатоци Филтер Течење Пурпурна Песок Милениче Украси Мали Монаси Sprinkler На Кинг Конг На Gourd

DEN 2344.00
DEN 4596.48

Стока
Достапно.


[xlmodel]-[custom]-[36114] опис
ONEICE Мрзливи чај додатоци додатоци чај филтер чај течење пурпурна песок чај милениче украси мали монаси sprinkler на Кинг Конг на gourd кукли чај кула
Големина : 19*13cm
Пакет се вклучени : 1 компјутер figurine
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
Yixing Чај тенџере Авторот
Teapot Подарок кутија

Детали

Бренд Име:
oneice
Материјал:
Керамички
мувла:
teapet101
Свеж

Избор на клиенти