.

.

New
Квалитет ЈП/ЧЕЛИК ТРАНЗИЦИЈА цевка конектор машки навој DN32X1 Стандард GB15558.2-2005 фитинзи за Вентили и Гас,нафта стан

Квалитет ЈП/ЧЕЛИК ТРАНЗИЦИЈА цевка конектор машки навој DN32X1 Стандард GB15558.2-2005 фитинзи за Вентили и Гас,нафта стан

DEN 1504.80

Стока
Достапно.


Производи име : ЈП ЧЕЛИК ТРАНЗИЦИЈА ЦЕВКА
Материјали : HDPE ,ЧЕЛИК
Боја : црна
Конекција : Задник фузија,навој поврзани
Цена : различна големина ќе биде во различни цена
Примена : Тоа може да се примени во вода /масло/petrolum/гас/земјата извор/наводнување/рудникот.итн.
Големина : DN 32 X 1"
Големина опсег : DN25,DN32,DN40,DN50 DN 63,DN90,dn110 кои,DN160,DN200,DN250
Нашите производи се база на под стандард за извоз на :
Стандард GB/T 15558.2-2005 година за Гас &Нафта,нафтени цевковод
Стандард GB/T 13663.2-2005 година за водоводна цефка.

Детали

Број На Модел На:
PEHU024
Обликот:
Еднаков
врска:
Машки
Тип:
ЈП/ЧЕЛИК ТЕМА КОНЕКТОР
Материјал:
ЈП и челик
Техника:
мувла на горивото,задник заварување нишка
Глава Кодот:
Круг
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти