.

.

New
3300 2 парчиња NPT Навој 1/8 1/4 3/8 1/1, Дувачкиот Црево Фитинг Редуктор Спојка Намалување Спојка

3300 2 парчиња NPT Навој 1/8 1/4 3/8 1/1, Дувачкиот Црево Фитинг Редуктор Спојка Намалување Спојка

DEN 205.00
DEN 205.44

Стока
Достапно.

Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 работни дена, неплатени спорот ќе биде поднесена до aliexpress за кои не се плаќа понудувачи. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и прибор и ќе ја плати се врати превозот надомест. Pls проверете со вашата земја?s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. Верувам дека добрата комуникација може да ги реши сите проблеми и ни донесе добра пријателство. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради undeliverable погрешна адреса. Ако имате било какви прашања во врска со плаќање, pls контактирајте со нас преку e-mail или trademanager. Превозот времето е само проценето но не гарантира.
Превозот и Поштенски
1. Овие надоместоци не се дополнителни превозот обвиненија. Можете да добие целосна наплата откако ќе го добиете вашиот врати објектот.
Се Враќа & Наплата Политика
1.
3305 2 парчиња NPT Навој 1/8" 1/4" 3/8" 1/1", Дувачкиот Црево Фитинг Редуктор Спојка Намалување Спојка
Материјал : Месинг CA360

Плаќања
1. Ако не сте добиле објект по време на испорака, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager за решавање. Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена или превозот цена.
Повратни информации и Комуникација
1. Следење на број на располагање по испратена - Кина Пост Обичен Мал Пакет Исклучени .

Детали

Тема Спецификација:
3300xBA, 3300xCA, 3300xCB, 3300xDB, 3300xDC
Број На Модел На:
3305
Глава Кодот:
Плоштад
Техника:
Кован
Материјал:
Бакар
Тип:
Лактите
Обликот:
Еднаков
врска:
Машки
Свеж

Избор на клиенти