.

.

New
5PCS 1/2x1/4Женски Брадавица Навој Редуктор Цевки Вклучите не' Рѓосувачки Челик 304 BSP

5PCS 1/2x1/4Женски Брадавица Навој Редуктор Цевки Вклучите не' Рѓосувачки Челик 304 BSP

DEN 732.00

Стока
Достапно.

Карактеристики : Облик : Навој Редуктор (Женски x Женски ) Конекција : BSP Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки челик Мерење : 1/2"x1/4" Други големина е на располагање премногу,ве молиме проверете во нашата продавница Пакет Вклучуваат : 5 парче x 1/2"x1/4"Женски Брадавица Навој Редуктор Цевки Вклучите не' Рѓосувачки Челик 304

Детали

Тип:
Брадавица
Техника:
Кастинг
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
врска:
Женски
Обликот:
Намалување на
Број На Модел На:
1/2x1/4Женски
Глава Кодот:
Круг
Свеж

Избор на клиенти