.

.

New
Пневматски Притисни за да се Поврзете Фитинг 5/16- 3/8 OD Цевка Y Splitter Унија Конектор

Пневматски Притисни за да се Поврзете Фитинг 5/16- 3/8 OD Цевка Y Splitter Унија Конектор

DEN 407.52

Стока
Достапно.

- Брза и едноставна инсталација,наменета за полиуретан или најлон цевки.Увозни давачки, даноци и други поврзани царински давачки што не се опфатени, клиентите мора да ги сноси сите овие
дополнителни трошоци ако се случи. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. - Нето Тежина : 13. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секој
нарачката во рок од 2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни
со оваа точка и нашите услуги.
Ви благодариме за потрага и среќен наддавање!
Се Врати Повторно!
. Тоа е една од
главната copperware производител во Кина, со 25 години искуство во производство на copperware и веќе
положиле гаранција за квалитет ISO 9001 систем за потврда, за да се обезбеди долгорочна и стабилна квалитетот на производите.
За рефус со цел, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние мора да понуди конкурентна цена за вас.
5,25pcs Y Унија за вашиот избор. Овие производи што доаѓаат од нашата заедничка фабрика, на својата годишна излез е за 100,000,000 компјутери.
(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.

Детали

боја:
Пакет на 5pcs, Пакет на 25pcs
Техника:
Кован
Број На Модел На:
JCPY0506
Тип:
Унија
врска:
прирабница
Материјал:
Пластични
Обликот:
Круг
Глава Кодот:
Круг
Свеж

Избор на клиенти