.

.

New
3/8 OD Црево Брза Конекција 3/8 Цевка Лактот Конектор RO Вода Реверзна Осмоза Аквариум Систем конектор за монтажа

3/8 OD Црево Брза Конекција 3/8 Цевка Лактот Конектор RO Вода Реверзна Осмоза Аквариум Систем конектор за монтажа

DEN 264.00

Стока
Достапно.


Опис :
Предмет : 3/8"Цревото Брза Конекција -3/8" цевка Лактот
Материјал : ПОМ( Polyoxymethylene )
Средна Температура : 5~50 Centigrade
Апликации : се Применува за Реверзна Осмоза Вода Систем и Домување Во Линија Филтри ИТН .
Ова Е Линкот За Да Цел Тип Цевка-Цевка Цевка-Цевка Цевка-Цевка Тип Цевка-Цевка Цевка-Цевка Цевка-Цевка Цевка-Машки Цевка-Машки Цевка-Машки Цевка-Машки Цевка-Цевка Цевка-Цевка Цевка Цевка Цевка Цевка Цевка Цевка Цевка-Женски Цевка-Женски Цевка-Женски Цевка-Женски ЦевкаЦевка/Цевка ЦевкаЦевка/Цевка Цевка-Цевка-Цевка Цевка-Цевка-Цевка Цевка-Машки-Цевка Цевка-Цевка-Машки Цевка Цевка-Цевка Цевка-Цевка Цевка

Детали

Тип:
Лактите
Материјал:
Пластични
Глава Кодот:
Круг
врска:
цевки
Обликот:
L тип
Употреба:
Цевка Врска Монтирање (За Вода Прочистувачките Машина)
Тип:
RO Вода Систем за Монтирање
Свеж

Избор на клиенти