.

.

New
Бесплатен Превозот 2 1/2(63mm) 90 степени Цевка Виткајте, Три-менгеме Врска Лактот Цевки Вклучите,SS304

Бесплатен Превозот 2 1/2(63mm) 90 степени Цевка Виткајте, Три-менгеме Врска Лактот Цевки Вклучите,SS304

DEN 672.00

Стока
Достапно.


2 1/2"(63mm) 90 степени Цевка Виткајте, Три-менгеме Врска Лактот Цевки Вклучите,SS304

Детали

Техника:
Кастинг
Број На Модел На:
ASD4501
Тип:
Лактите
врска:
прирабница
Обликот:
Еднаков
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Глава Кодот:
Круг
Свеж

Избор на клиенти