.

.

New
Бесплатен превозот (100pcs/многу )МЈ-16-G1/2L Внатрешната нишка цевка фитинг

Бесплатен превозот (100pcs/многу )МЈ-16-G1/2L Внатрешната нишка цевка фитинг

DEN 1632.00
DEN 1718.40

Стока
Достапно.


Производот Се Покаже
Опис на производот и предност :
1.Пластични црева конектори
2.Црево конектори
3.ЈП материјал
4.Сите големина е достапна
Производот Сликата :
пластични цевки конектори,црево конектор,цевководни фитинзи
Материјал : PE
Погоден за широк спектар на апликации во фармацевтската, прехранбената
и пијалаци, лабораториска, хемиска обработка и предавање, и
печатење и етикетирање.
Ве молиме имајте во предвид дека сите големината на податоци е за најмалите од дијаметарот на barb. Тоа значи додека вашиот црево меѓу diametre е слична големина погоре , отколку што можат да работат.
Подолу е повеќе различни големина на производот :
Монтажа е премногу да се покаже,ако не можете да најдете големина што ви треба можете да разговарате со нас!

Детали

боја:
10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 20mm
Обликот:
Еднаков
Број На Модел На:
МЈ-4-G1/2L
Тип:
Брадавица
Материјал:
Polytene
Техника:
Кастинг
Глава Кодот:
Круг
Свеж

Избор на клиенти