.

.

New
Надворешниот D:19mm Дебелина:1.5 mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Лактот 90 степени Заварување Санитарни Одделение Наведнуваат Светла Површина Полирање

Надворешниот D:19mm Дебелина:1.5 mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Лактот 90 степени Заварување Санитарни Одделение Наведнуваат

DEN 683.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Лактите
врска:
ЗАВАРУВАЊЕ
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Глава Кодот:
Круг
Свеж

Избор на клиенти