.

.

New
2 парчиња Брадавица 3/4 x 1/2 BSPT Женски не ' Рѓосувачки Челик 304 Навој Редуктор Цевки Фитинг

2 парчиња Брадавица 3/4 x 1/2 BSPT Женски не ' Рѓосувачки Челик 304 Навој Редуктор Цевки Фитинг

DEN 477.60

Стока
Достапно.


- Количина 2 304 од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 150# ИЗЛИЕНИ ФИТИНГ
-ИНДУСТРИСКИ ДОЛЖНОСТ ОЦЕНЕТ.
-Ги задоволува и надминува стандардите за индустријата.
-3/4" ЖЕНСКИ - 1/2" ЖЕНСКИ BSPT
-КРАЈ НА ПРЕДМЕТИ ШТО Е ПРИКАЖАНО НА СЛИКА Е ОБЈЕКТ ВО ПАРК.

Детали

Тип:
Капа
Техника:
Кастинг
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
врска:
Женски
Обликот:
Намалување на
Број На Модел На:
3/4 x 1/2
Глава Кодот:
Круг
Свеж

Избор на клиенти