.

.

New
Брадавица 1/8 женски - 1/8 304 од не ' Рѓосувачки Челик навој спојка Цевки Вклучите NPT

Брадавица 1/8 женски - 1/8 304 од не ' Рѓосувачки Челик навој спојка Цевки Вклучите NPT

DEN 1197.60

Стока
Достапно.


Карактеристики : Облик : женски x женски Врска : NPT-NPT Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки челик Meaturement : 1/8" Должина : 25мм Пакет Вклучуваат : 10 парче x 1/8" цевка фитинг
ПРЕВОЗОТ :
Превозот форма : препорачана пошта
Проценка time : 15-25days на светот
Answer : ___________________________ Note :
1 : Објекти во акцијата ќе бидат испратени во рок од 24 часа откако сте изработка на плаќање и оние кои се надвор од акциите, ќе се организира за да се испрати во рамките на обработка дена ние во собата.
2 : Испорака задолжен е за вас.
3 : ве Молиме бидете сигурни дека ќе добие најмалку-оданочуваат предмети, исто така, ние може да delcare ниска вредност за вас.
Гаранција :
Ние ви обезбеди 12 месец фабрика гаранција.
Политика :
Ако објекти беа оштетени или загубени за време на транспортот,ве молиме контактирајте со нас во 7days,ние ќе ја вие или рефундирање на дека.
ANYQUESTIONS ВЕ МОЛИМЕ КАПКА Е-МЕЈЛ НАС ПРЕКУ ALIEXPRESS ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ НА TRADEMANAGER.
СРЕЌЕН НАДДАВАЊЕ!

Детали

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
врска:
Женски
Обликот:
Еднаков
Број На Модел На:
1/8 женски
Тип:
Други
Техника:
Други
Глава Кодот:
Други
Свеж

Избор на клиенти