.

.

New
BSP 1/2 Машки x 1/2 Машки 304 од не ' Рѓосувачки Челик навој Цевки Вклучите SS304 L 150MM

BSP 1/2 Машки x 1/2 Машки 304 од не ' Рѓосувачки Челик навој Цевки Вклучите SS304 L 150MM

DEN 957.60

Стока
Достапно.


Карактеристики : Облик : Машки x Машки BSP Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки челик Meaturement : 1/2" Должина : 150mm Пакет Вклучуваат : 5 парче x 1/2" цевка фитинг

Детали

Тип:
како опис
Глава Кодот:
како опис
Материјал:
како опис
врска:
како опис
Свеж

Избор на клиенти