.

.

New
Градинарството ЈП конектор GB 13663.2-2005 ЈП штекер Спојка DN40 за земјата извор на топлинска пумпа за монтажа на осигурувачот делови подземни

Градинарството ЈП конектор GB 13663.2-2005 ЈП штекер Спојка DN40 за земјата извор на топлинска пумпа за монтажа на осигурувачот

DEN 830.40

Стока
Достапно.


Производи име : ЈП Спојка
Материјали : HDPE
Боја : црна
Конекција : Штекер фузија
Цена : различна големина ќе биде во различни цена
Примена : Тоа може да се примени во вода /масло/petrolum/гас/земјата извор/наводнување/рудникот.итн.
Големина : DN 40
Големина на доменот :
DN20 DN25 DN32 DN40 DN50 DN63 DN75 DN90 DN110 КОИ
Нашите производи се база на под стандард за извоз на :
Стандард GB/T 15558.2-2005 година за Гас &Нафта,нафтени цевковод
Стандард GB/T 13663.2-2005 година за водоводна цефка.

Детали

врска:
ЗАВАРУВАЊЕ
Тип:
черупка
Обликот:
Еднаков
Материјал:
Пластични
Глава Кодот:
Круг
Техника:
мувла инјектира
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти