.

.

New
Бесплатен превозот Tee конектор Y тип ЈП гасоводот фитинзи делови за земјата извор греење топлинска собирање пумпа конектор применуваат

Бесплатен превозот Tee конектор Y тип ЈП гасоводот фитинзи делови за земјата извор греење топлинска собирање пумпа конектор применуваат

DEN 1903.20

Стока
Достапно.


Производи име : PE цевка фитинзи
Материјали : HDPE
Боја : црна
Конекција : штекер фузија
Големина : DN 40
Големина опсег : DN32,DN40
Цена : различна големина ќе биде во различни цена
Примена : Тоа може да се примени во вода /масло/petrolum/гас/земјата извор/наводнување/рудникот.итн.
Нашите производи се база на под стандард за извоз на :
Стандард GB/T 15558.2-2005 година за Гас &Нафта,нафтени цевковод
Стандард GB/T 13663.2-2005 година за водоводна цефка.

Детали

боја:
Црна
Број На Модел На:
PEHU025
Тип:
Лактите
врска:
ЗАВАРУВАЊЕ
Обликот:
Еднаков
Материјал:
Пластични
Глава Кодот:
Круг
Техника:
вбризгување на мувла
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти