.

Презентацијата 749 Од предлозите.

1/8 инчи(3мм) Трепет и Искра Сатен Лента 35 бои во парк
Свеж

Производ : Боја Картичка : Детали : Супериорна Количина : 100% полиестер, постојаност на боја е до 4 нивоа;по

Достапно.
3/8 9MM Солидна Poyester Grosgrain Панделки 245 Бои во акции,со Врвен Квалитет За DIY Занает,Коса,Шиење,Пакување,Свадба Партија
Свеж

Предмет : Полиестер grosgrain лентаВе молиме бидете коментар на боја на број по што одбраната на големината.1

Достапно.
Q&N лента 7/8inch 22mm 813020 grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот
Свеж

Поттикнување wholesales и OEM!!1.Објектот спецификитеСостојба : Нова : бренднови, не се користи, неоштетени обје

Достапно.
[IuBuFiGo] 3/8(9mm) полна Боја Stich Grosgrain Лента за Пакување 50yard/многу Бесплатен Превозот
Свеж

*Материјал : 100% Полиестер*Стил : Grosgrain*Ширина : 3 / 8"(9mm)*М о.п : 50yard / боја,1 многу со 50 дворот (само може да избе

Достапно.
Q&N лента трговија на големо/OEM од 1,5 инчен 38mm 813002 grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот
Свеж

В) Ако вкупниот цел износот е над $100,лентата ќе биде испорачуван DHL,испорака ден ќе биде 35working дена.Ние, ис

Достапно.
DHK 7/8 Бесплатен превозот точка distroller ананас змија бои печатени grosgrain лента hairbow headwear декорација ОЕМ 22mm S680
Свеж

Пакување : 50y / многуГолемина : 7 / 8 инчи=22 mmЕколошки Сертификат : OEKOTEX 100ПрименаШироко се користи за пакува

Достапно.
YJHSMY 177174 , 50mm Солидна Боја Grosgrain Лента 10 метри , DIY рачно изработени прибор за облека , Накит & Додатоци
Свеж

Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.Превозот Метод I

Достапно.
10 јарди Ананас Печати Пати во Текот Еластична Добар Квалитет 5/8 Црна НЕПРИЈАТЕЛ Лента Webbing за Коса Вратоврска DIY Headwear
Свеж

Точка Име : Ананас Печати Пати во Текот Еластична, Црна НЕПРИЈАТЕЛ Лента М aterial : Најлон+Spandex, Екоfreindly; W idth

Достапно.
10 јарди Златна Фолија Сирена Печати Пати во Текот Еластична 5/8 Жешка Розова НЕПРИЈАТЕЛ Еластична Лента за Коса Вратоврска DIY
Свеж

Попуст Ние обезбеди добра корист попуст за голема количина цел, pls се чувствуваат слободни да ме контакт

Достапно.
DHK 7/8 Бесплатен превозот на вљубените морска ѕвезда животни фокс печатени grosgrain лента hairbow headwear декорација на големо
Свеж

Пакување : 50y / многуГолемина : 7 / 8 инчи=22 mmЕколошки Сертификат : OEKOTEX 100ПрименаШироко се користи за пакува

Достапно.
N2038 38mm X 25yards Пурпурна Жичен Работ Газа Лента W/ Сребрена Lurex Линии . Подарок Лак,Свадба,Торта Заврши,Дрво Декорација,Венец
Свеж

Жичен лента се користи за Божиќ Дрво Декорација,Подарок Лак,Свадба,Торта за Завиткување,Венци , Старо Ре

Достапно.
N2023 38mm X 25yards Жичен Рабовите Солидна Портокал Тафт Лента . Подарок Лак,Свадба,Торта Заврши,Дрво Декорација,Венец
Свеж

Жичен лента се користи за Божиќ Дрво Декорација,Подарок Лак,Свадба,Торта за Завиткување,Венци , Старо Ре

Достапно.
2018 Нови Пристигнување 1-1/2 Fitas Став Artesanato Fita N2022 38mm X 25yards Жица Црна Седло Бода Бела Панделка
Свеж

Жичен лента се користи за Божиќ Дрво Декорација,Подарок Лак,Свадба,Торта за Завиткување,Венци , Старо Ре

Достапно.
N2025 38mm X 25yards Жичен Работ Црвено/Сребрена Grosgrain Lurex Метален Лента . Подарок Лак,Свадба,Торта Заврши,Дрво Декорација,Венец
Свеж

Жичен лента се користи за Божиќ Дрво Декорација,Подарок Лак,Свадба,Торта за Завиткување,Венци , Старо Ре

Достапно.
10Y45998 1.5(38mm) птица висок квалитет печатени полиестер лента 10 метри, DIY рачно изработени материјали, свадбен подарок заврши
Свеж

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,кап

Достапно.
N2018 38mm X 25yards Жакард Метален Бода Сина, Пурпурна Жичен Organza Работ Сатен Лента
Свеж

Жичен лента се користи за Божиќ Дрво Декорација,Подарок Лак,Свадба,Торта за Завиткување,Венци , Старо Ре

Достапно.
2018 Вистински N2045 38mm X 25yards Жичен Црвено/бело Провери За Рабови Газа Лента. Подарок Лак,свадба,торта Заврши,дрво Декорација,венец
Свеж

Жичен лента се користи за Божиќ Дрво Декорација,Подарок Лак,Свадба,Торта за Завиткување,Венци , Старо Ре

Достапно.
5/8 Бесплатен превозот Пати Еластична НЕПРИЈАТЕЛ бубамара на цвеќиња печатени headband headwear hairband diy декорација на големо
Свеж

Ние сме во гуангжу,која е една од најголемите град во Кина Бесплатен Превозот во вашата земја преку КИНА

Достапно.
30мм 3cm Цвеќиња Chiffon Панделки DIY bowknot додатоци сатен лента рачно изработени лента riband 4m/многу
Свеж

30мм 3cm Цвеќиња Chiffon Панделки DIY bowknot додатоци сатен лента рачно изработени лента riband 4m / многу 30мм широк *1m*

Достапно.
1 25мм цвеќиња серија двојно страна Chiffon Виножито лента 10 метри,DIY рачно изработени материјали,свадбен подарок заврши
Свеж

Име : organza лента Ширина : 1"(25мм) Должина : 10 јарди / многу Употреба : Подарок пакување лента,направи косата л

Достапно.
16612-18 ,5/8 16MM топла злато печати дијамант Еластичност лента ,10 јарди DIY рачно изработени коса додатоци Материјал , бесплатен
Свеж

започнетекрајот Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! Лента Тип : Еластичен Материјал : Полиестер Ш

Достапно.
16612-9 ,5/8 16MM топла злато печати бран Еластичност лента ,10 јарди DIY рачно изработени коса додатоци Материјал , бесплатен
Свеж

Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.Ви благодариме.за

Достапно.
16612-5 ,5/8 16MM топла злато печати бран Еластичност лента ,10 јарди DIY рачно изработени коса додатоци Материјал , бесплатен
Свеж

Превозот Метод II : Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Ру

Достапно.
16608-35 ,5/8 16MM топла злато печати ѕвезда Еластичност лента ,10 јарди DIY рачно изработени коса додатоци Материјал , бесплатен
Свеж

Превозот Метод II : Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Ру

Достапно.