.

Презентацијата 2695 Од предлозите.

10pcs RTD2045L QFN-48 10pcs RTD2045L QFN-48
Свеж
IC PS21244-АЕП моќ модул IC PS21244-АЕП моќ модул
Свеж
10pcs/многу INA163UA SOP14 1NA163UA 163 10pcs/многу INA163UA SOP14 1NA163UA 163
Свеж
IC Моќ Модул STRZ4517 УЛ-Z4517 IC Моќ Модул STRZ4517 УЛ-Z4517
Свеж
5pcs/многу LT1761ES5-SDPBF 1761 LTGH SOT23 5pcs/многу LT1761ES5-SDPBF 1761 LTGH SOT23
Свеж
10pcs/многу NDS8434A-NL SOP8 10pcs/многу NDS8434A-NL SOP8
Свеж
AP1280AMP 1280AMP ( 20 парчиња/многу ) Бесплатен превозот СОП-8 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC сите ние имаме верзија
Свеж

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Достапно.
10pcs RTD2045L QFN-48
Свеж

RTD2045 L QFN48

Достапно.
KB9010BF C3 ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот BGA Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC сите ние имаме верзија
Свеж

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Достапно.
IC 1PCS 6MBI50L-120 6MBI50L120 50A 1200V IGBT МОДУЛ
Свеж

Кога пратката пристигне во вашата локална царина, Ако пратката ќе бидат на товар царински давачки, ние н

Достапно.
6MBP100RTA060 IC Ману: Енкапсулација:МОДУЛ,IGBT-IPM 100A 600V 6MBP100RTA-060
Свеж

Аргентина 1 : За Плаќање ИнформацииНие прифаќаме Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќањ

Достапно.
IC PS21244-АЕП моќ модул
Свеж

Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (5 недели), ве молиме контактирајте со нас да го испита случ

Достапно.
IC SKM120B020 IGBT Модул SKM120B02 SKM120B0 SKM120B SKM120
Свеж

Број 3 : Abount Превозот Информации : Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 13 дена по плаќање постигне Стан

Достапно.
10pcs/многу INA163UA SOP14 1NA163UA 163
Свеж

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

Достапно.
RT8074GSP RT8074 ( 10 парчиња/многу ) Бесплатен превозот СОП-8 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC
Свеж

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Достапно.
IC Место увезени S30VT60 rectifier диоди 30A 600V IGBT Модул 3 Фаза Мост Диоди
Свеж

Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната,Објекти брод од Кина и тоа трае 714 дена (23

Достапно.
ATMEGA32U2-MU QFN32 MEGA32U2 IC MCU 8BIT 32KB ФЛЕШ 32VQFN ATMEGA32-U2-MU ATMEGA32U2MU
Свеж

ATMEGA32 U2MUR Број 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со

Достапно.
IC Моќ Модул STRZ4517 УЛ-Z4517
Свеж

5~8 недели)No.

Достапно.
Жешка точка 2 парчиња/многу Нови оригинални IT6511FN CXA во парк (Логистика може да се песна)
Свеж

Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушт

Достапно.
5pcs/многу LT1761ES5-SDPBF 1761 LTGH SOT23
Свеж

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

Достапно.
MG400J1US51 БИРОТО GTR Модул N Канал IGBT 600V 400A Случај 2-109A4A Тежина:465g на (Typ.) IC
Свеж

Кога пратката пристигне во вашата локална царина, Ако пратката ќе бидат на товар царински давачки, ние н

Достапно.
1PCS 50A CJMCU-758 ACS758LCB-100B-PFF-Т Линеарна Тековната Сензор Сала Тековниот Модул
Свеж

Карактеристики и Придобивки : 1.Индустријаводечки бучава перформанси преку комерцијален засилувач и фи

Достапно.
10pcs/многу NDS8434A-NL SOP8
Свеж

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

Достапно.
10pcs/многу H5TQ2G63BFR-G7C FBGA96 H5TQ2G63BFRG7C флеш мемориски чип
Свеж

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата,

Достапно.
Топло место 10pcs/многу Нови оригинални ACS1086S во парк (Логистика може да се песна)
Свеж

Модели и повеќе модели, ве молиме забележете дека не ви треба И стоки ќе бидат Означени како "подарок", ил

Достапно.
1pcs Текст 2.6-5.5 V излез 5V ултра-мали мобилни моќ одбор со светлина 3А висока ефикасност зголеми одбор DC-DC зголеми модул
Свеж

Обвинет за јачина на инструкции, вредноста на цената, супериорни перформанси, DIY мобилни моќ е совршен и

Достапно.
CM100DY-12H IC IGBT модул 100A 600V 100DY-12H CM100DY12H
Свеж

Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната,Објекти брод од Кина и тоа трае 714 дена (23

Достапно.