.

.

New
Qbale Женска Cardigan Мода Тенка Лето Јакна Долг Ракав Домот Исече Цвет Везови Чипка Јакна renda

Qbale Женска Cardigan Мода Тенка Лето Јакна Долг Ракав Домот Исече Цвет Везови Чипка Јакна renda

DEN 580.00
DEN 624.00

Стока
Достапно.


Qbale Женска Cardigan Мода Тенка Лето Јакна Долг Ракав Домот Исече Цвет Везови Чипка Јакна renda

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Чипка
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
Qbale
Декорација:
Чипка
Облека Должина:
Краток
Дебелина:
Тенка
Тип На Објект:
Cardigans
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
161201
Затворање Тип:
Едно Копче
Техника:
Хеклани
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
чипка врвот долг ракав
Ткаенини:
Чипка
боја:
бела,беж,црна,хит боја
Големина:
Free
Тип:
Cardigan
Стил:
Моден
Должина:
short
За сезоната:
Пролет,Лето,Есен
За народот:
16~46 години
Продажба на метод:
едно парче слободен испорака
Свеж

Избор на клиенти