.

.

New
2018 Топла Продажба Модни Долг Ракав Тенка Плетени Јакна Женски Џемпери Жените Џемпер Долго Cardigan SW116

2018 Топла Продажба Модни Долг Ракав Тенка Плетени Јакна Женски Џемпери Жените Џемпер Долго Cardigan SW116

DEN 551.00
DEN 648.48

Стока
Достапно.


2018 Топла Продажба Модни Долг Ракав Тенка Плетени Јакна Женски Џемпери Жените Џемпер Долго Cardigan SW116
Овој џемпер има само една големина.
Големината информации :
Рамо : 38cm Биста : 92cm Должина : 74cm Ракав : 55cm

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Декорација:
Копче
Број На Модел На:
SW116
Материјал Состав:
Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
OLGITUM
Тип На Објект:
Cardigans
Дебелина:
Тенка
Материјал:
Микрофибер,Полиестер,Памук
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Двојно Гради
Шаблон Тип:
Plaid
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго
Свеж

Избор на клиенти