.

.

New
2017 Есен Зима Мода Жените Долг Ракав лабава плетење cardigan џемпер Жените Плетени Женска Јакна повлече femme

2017 Есен Зима Мода Жените Долг Ракав лабава плетење cardigan џемпер Жените Плетени Женска Јакна повлече femme

DEN 454.00
DEN 574.08

Стока
Достапно.

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа". pls слободно контактирајте со нас ,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа ви Благодарам многу!!! ^-^
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Мода,Секси,Удобно, Совршен подарок за себе или за пријатели
Материјал : Волнени
Боја : Сива
Стил : Женска Зимски Џемпер Мека Плетени Грб
Големина Детали :
S/US4 Биста : 90cm/35.43",Должина : 70cm/27.56",Половината : 74cm/29.13"
M/US6 Биста : 94cm/37.01",Должина : 71cm/27.95",Половината : 78cm/30.71"
L/US8 Биста : 98cm/38.58",Должина : 72cm/28.35",Половината : 74cm/29.13"
XL/US10 Биста : 102cm/40.16",Должина : 73cm/28.74",Половината : 82cm/32.28"
Големина се референтни само. Таму ќе биде 1-2cm разлика поради прирачник за мерење.
Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Пакет содржи : 1 x Жените Џемпер

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Бренд Име:
oioninos
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
џемпер
Материјал Состав:
како што покажува
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Тип На Објект:
Cardigans
Декорација:
Никој
Материјал:
Волна
Техника:
Компјутер Плетени
Свеж

Избор на клиенти