.

.

New
2017 Есен Долго Cardigan Жените Џемпер Зимски Дебели Топло Долги Ракави Девојка Џемпери Cardigans Poncho се Повлече Femme Sweter Mujer XL

2017 Есен Долго Cardigan Жените Џемпер Зимски Дебели Топло Долги Ракави Девојка Џемпери Cardigans Poncho се Повлече Femme Sweter

DEN 816.00
DEN 1148.64

Стока
Достапно.


Големина на Рамо (cm) Ракав (cm) Должина (cm) S 36 53 72 M 3754 54 73 L 38 55 74 XL 39 56 75 1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
,

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Бренд Име:
Aelorxin
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Spandex,Памук,Микрофибер,Волна
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Материјал Состав:
Памук Spandex Полиестер
Тип На Објект:
Cardigans
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
Џемпери
Техника:
Компјутер Плетени
Затворање Тип:
Отворете Бод
[a] пигмент:
Розева боја, црна, беж, црвена лубеница
Големина:
S,M,L,XL
Предиво дебелина:
Парична казна волна
Сезоната:
2017 пролет, есен зима
Свеж

Избор на клиенти