.

.

New
4Pcs Мотоцикл Carburetor Интерфејс Адаптер Изолатор Конектор Carburetor Доза Цела Лепак За Хонда CB400 VTEC 1999-2010

4Pcs Мотоцикл Carburetor Интерфејс Адаптер Изолатор Конектор Carburetor Доза Цела Лепак За Хонда CB400 VTEC 1999-2010

DEN 552.00
DEN 689.28

Стока
Достапно.


Карактеристики : 100% Сосема Нов.
Добра работна состојба и лесно да се инсталира.
Многу издржливи во употреба. Спецификација :
Материјал : Гума.
Боја : Црна.
I. D. : 35mm/1.38"(Поголеми)
I. D. : 30мм/1.18"(Помал) Пакет Листата : 4x Carburetor Интерфејс Лепак. Fitment : за Хонда CB400 VTEC 1999-2010. Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм отстапување се должи на рачно мерење.
1133 ТОПЛА ПРОДАЖБА

Детали

Бренд Име:
Mgoodoo
Тип На Објект:
Carburetor
Име На Модел:
Carburetor Интерфејс Лепак.
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Гума
Специјални Функции:
carburetor адаптер
забелешка:
ве молиме проверете ја големината на сликата за да се обезбеди fitment пред купување
Fitment 1:
За Хонда CB400 VTEC 1999-2010.
Свеж

Избор на клиенти