.

.

New
1Piece Нов Генератор на Моторот Carburetor Хидрати За Робин Висконсин EY15 EY20 227-62450-10 Бесплатен Превозот

1Piece Нов Генератор на Моторот Carburetor Хидрати За Робин Висконсин EY15 EY20 227-62450-10 Бесплатен Превозот

DEN 427.00
DEN 502.56

Стока
Достапно.

(Освен некои земји и APO/FPO) 2.
За руски пријатели :
1). Кога ќе го добиете вашиот парцела, ве молиме да се потврди приемот и ни даде 5 ѕвезда повратни информации.
Карактеристики :
-Трајни
-Високо Квалитетен Материјал
-Лесен за Инсталирање
-Совршена Замена
Спецификација :
-MPN : 227-62450-10, 228-62451-10, 228-62450-10, EY2002
-Материјал : Метал
-Димензија : Како на сликата прикажани
-Инсталација дупка со дијаметар : 35mm
-Пакување големина : 10 x 10 x 6. Кина пост Обичен Мал Пакет Плус е Aliexpress свој превозот начин, тоа не е следење на информации. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако не ја добиете вашата парцела блиску до promis време, ве молиме да ни побара да се продолжи времето за испорака. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.бидејќи не можете да ја добиете вашата парцела поради царината. Ве молиме понуда примачот е полна вистинско име кога ќе го поставите цел. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Надвор од 60 дена, ние може да promis рефундирање на вашите пари.5 см
-Количина : 1 компјутер
Пакет Се Вклучени :
1 x Carburetor
2 x Дихтунзи
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме проверете ја големината за компатибилност пред да нарачате тоа.

Детали

Објектот Тежина:
0.17kg
Објектот Висина:
10.3cm
Име На Модел:
EY15 EY20
Специјални Функции:
Carburetor Хидрати За Робин Висконсин
Материјал Тип:
Метал
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Carburetor
Објектот Дијаметар:
4.7cm
Објектот Ширина:
4.7cm
Бренд Име:
COCHETOP
Свеж

Избор на клиенти