.

.

New
Alconstar - Мотор Carburetor Carburedor Хидрати Трки За Јамаха Virago XV250 Route 66 Virago XV125 V-ѕвезда 250 Делови на Мотор

Alconstar - Мотор Carburetor Carburedor Хидрати Трки За Јамаха Virago XV250 Route 66 Virago XV125 V-ѕвезда 250 Делови на Мотор

DEN 2496.00
DEN 3839.52

Стока
Достапно.


Спецификација : Материјал : Алуминиум легура+Цинк легура филтер за Воздух страна : внатрешен дијаметар е 43mm,надворешниот дијаметар е 48mm. Моторот страна : внатрешен дијаметар е 26mm,надворешниот дијаметар е 33mm. Висина : 13.3 см Ширина : 9.2 cm Нето тежина : 930 g Fitment :
за Јамаха Route 66 1988-1990
за Јамаха Virago 250 1995-2004
за Јамаха V-ѕвезда 250 2008-2014
за Јамаха-апарат vx 250 1995-2004 Пакет се Вклучени : 1* Мотоцикл Carburetor

Детали

Објектот Дијаметар:
2.6cm
Специјални Функции:
carburetor снабдување со гориво
Материјал Тип:
Алуминиум Легура+Цинк Легура
Име На Модел:
XV250
Објектот Тежина:
0.93kg
Тип На Објект:
Carburetor
Објектот Ширина:
9.2cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
Бренд Име:
Alconstar
Објектот Висина:
13.3cm
Објектот нема:
SCL-2017120052
Одговара:
за Јамаха XV250 Virago250 Route66
Свеж

Избор на клиенти