.

.

New
Мотоцикл Carburetor Адаптер Доводната Цевка Заеднички Колектор Изолатор Конектор За Хонда VFR400 NC30 NC21 NC24 RVF400 NC35

Мотоцикл Carburetor Адаптер Доводната Цевка Заеднички Колектор Изолатор Конектор За Хонда VFR400 NC30 NC21 NC24 RVF400 NC35

DEN 479.00
DEN 736.80

Стока
Достапно.

Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.34"
Пакет Листата : 4 x Carburetor Адаптер Интерфејс. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Fitment : ХОНДА VFR400 NC30 NC21 NC24, RVF400 NC35
Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм отстапување се должи на рачно мерење. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Време На Испорака :
1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.
Карактеристики :
100% Сосема Нов . Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Детали

Бренд Име:
mtsooning
Тип На Објект:
Carburetor
Име На Модел:
Хонда VFR400 Carburetor Конектор Цевка
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.105kg
Објектот Дијаметар:
1.34inch
Материјал Тип:
Гума
Специјални Функции:
Carburetor Адаптер Доводната Цевка Заеднички Колектор
Внатре дијаметар:
3.4 cm/1.34
Свеж

Избор на клиенти