.

.

New
Carburetor За Tecumseh 640339 LEV90 LV148EA LV148XA LV156EA LV156XA Мотор Хидрати

Carburetor За Tecumseh 640339 LEV90 LV148EA LV148XA LV156EA LV156XA Мотор Хидрати

DEN 767.52

Стока
Достапно.

Carburetor За Tecumseh 640339 LEV90 LV148 EA LV148 XA LV156 EA LV156 XA Мотор Хидрати Една Година Гаранција Carburetor За Tecumseh 640339 LEV90
Материјал : Метал
Должина : 90 mm
Ширина : 57 mm
Висина : 75 mm
Боја : Како на сликата прикажани
ОЕМ Замена Дел # : 640339
Fitment :
LEV90 LV148 EA LV148 XA LV156 EA LV156 XA TECUMSEH Мотор
Пакет Се Вклучени :
1 x Carburetor
1 x Заптивка

Детали

Специјални Функции:
No
Материјал Тип:
alumium
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Тип На Објект:
Carburetor
Име На Модел:
640339
Објектот Дијаметар:
3inch
Бренд Име:
JDMSPEED
Објектот Тежина:
0.6kg
Свеж

Избор на клиенти