.

.

New
Мотоцикл Делови Carburetor Интерфејс За Јамаха XV125 125 XV Virago Carburetor Подлога Пластика Доза Штекер Колектор

Мотоцикл Делови Carburetor Интерфејс За Јамаха XV125 125 XV Virago Carburetor Подлога Пластика Доза Штекер Колектор

DEN 479.00
DEN 504.00

Стока
Достапно.


Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. не двоумете се да контактирате со нас.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
За Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. За било какви прашања, pls. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Да научат како да се плати со кредитна картичка, да Научат како да се плаќаат со Банкарски Трансфер, да Научат како да се плаќаат со Western Union, За повеќе помош, Контактирајте ме,
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.

Детали

Материјал Тип:
NBR гума & алуминиум
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Бренд Име:
AHL
Објектот Висина:
0inch
Тип На Објект:
Carburetor
Објектот Ширина:
0inch
Име На Модел:
XV125 Virago Carburetor Интерфејс
Објектот Тежина:
0.1kg
Точка име :
На carburetor интерфејс / pad / врска / Доза / штекер Колектор
Потекло:
Кина(Копно)
боја:
Како на сликата покажа
o-ring:
2 компјутери
Пакет Се Вклучени:
1 Компјутер
Свеж

Избор на клиенти