.

.

New
KELKONG Бесплатен превозот EN125CC клипот дијафрагмата собранието конфигуриран Џет игла за Mikuni carburetor GS125cc модели

KELKONG Бесплатен превозот EN125CC клипот дијафрагмата собранието конфигуриран Џет игла за Mikuni carburetor GS125cc модели

DEN 379.20

Стока
Достапно.


* Сосема Нов и Висок Квалитет
Дел Големина На :
клипот дијаметар 22 MM,
Клипот висина 45 MM
Главната масло-pin изложени должина 37 MM,
Вкупната висина на клипот и иглата е 82 MM,
Вакуум дијафрагмата дијаметар од околу 59 MM.
Ве молиме проверете со големина на купување.
Поправка колекции генерално се користи во PD24 J carburetor модели погоре, на клипот дијаметар е 22 MM. GY6-125 CC мотор на возилото, моторот се користи повеќе над atv настана, оди-karts и скутери.
Карактеристики :
Здрав и удобен за носене
Исклучително остар
Парична казна нодуларен
Долг животен век
Answer : ___________________________ Note :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликите. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-2mm/инчен мерење на отстапување се должи на рачно мерење, ве молиме проверете ја вашата големина внимателно пред да го купат.
3. Ве молиме проверете ја вашата големина и Дел НЕ. внимателно пред да го купат.

Детали

Објектот Дијаметар:
2.2cm
Материјал Тип:
Метал
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Име На Модел:
EN125CC Клипот,EN125,GS125
Објектот Ширина:
7cm
Специјални Функции:
делови
Тип На Објект:
Carburetor
Бренд Име:
KELKONG
Објектот Тежина:
20g
Објектот Висина:
5.5cm
Пакет Се Вклучени:
Сите како picure прикажани
Fitment:
Џеб Велосипед, Atv Настана, Стенд-Ап Скутери, Нечистотија Велосипеди
Услуга:
ОЕМ и примерок и ok
Carburetor клипот:
EN 125CC Клипот
Земја/Регион на Производство:
Кина
Свеж

Избор на клиенти