.

.

New
1 КОМПЈУТЕР Carburetor Подлога Пластика Штекер Carburetor Доза Цела Интерфејс Лепак За Јамаха XG250 TRICKER 04-07 XT250 Serow 05-12

1 КОМПЈУТЕР Carburetor Подлога Пластика Штекер Carburetor Доза Цела Интерфејс Лепак За Јамаха XG250 TRICKER 04-07 XT250 Serow

DEN 960.00
DEN 1066.08

Стока
Достапно.


Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ).
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

Детали

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Материјал Тип:
NBR
Бренд Име:
AHL
Име На Модел:
XG 250 XT 250 Carburetor Доза Колектор
Тип На Објект:
Carburetor
Објектот Тежина:
82g
боја:
Како на сликата покажа
пакет вклучувајќи:
1 Компјутер
Свеж

Избор на клиенти