.

.

New
Нови Carburetor Carby ЗА BRIGGS & STRATTON 390323 394228 7&8&9 HP МОТОРИ Хидрати

Нови Carburetor Carby ЗА BRIGGS & STRATTON 390323 394228 7&8&9 HP МОТОРИ Хидрати

DEN 906.24

Стока
Достапно.

Нови Carburetor Carby ЗА BRIGGS & STRATTON 390323 394228 7&8&9 HP МОТОРИ Хидрати Една Година Гаранција ВКЛУЧУВААТ : 1 КОМПЈУТЕР CARBURETOR + 1 КОМПЈУТЕР ЗАПТИВКА ОДГОВАРА на СЛЕДНИТЕ BRIGGS & STRATTON МОДЕЛИ : 170401, 170402, 170412, 170417, 170431, 170432, 170435, 170437,170452, 170457, 171431, 171432, 171437, 171452, 171457, 190400, 190401, 190402, 190403, 190404, 190406, 190407, 190412, 190413, 190415, 190416, 190417, 190431, 190432, 190434, 190435, 190436, 190437, 190451, 190452, 190457, 190492, 190493, 194402, 194412, 194415, 194417, 195412, 195415, 195422, 195423, 195431, 195432, 195435, 195436, 195437, 195451, 195452, 195456, & 195457

Детали

Специјални Функции:
No
Материјал Тип:
alumium
Објектот Ширина:
10inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Тип На Објект:
Carburetor
Објектот Висина:
5inch
Име На Модел:
390323 394228
Објектот Дијаметар:
3inch
Бренд Име:
JDMSPEED
Објектот Тежина:
0.6kg
Свеж

Избор на клиенти