.

.

New
Carburetor Хидрати за 50cc 60cc 66cc 80cc Моторните Велосипед 2 Удар Мотор Мотор Мотор *

Carburetor Хидрати за 50cc 60cc 66cc 80cc Моторните Велосипед 2 Удар Мотор Мотор Мотор *

DEN 593.00
DEN 644.64

Стока
Достапно.

Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Во Светот Превозот.
Материјал : Алуминиум и издржлива пластика
Боја : Како на сликата шоу
Количина : 1 Pc
Ве молиме бидете сигурни дека вашата хидрати изгледа исто со сликите ги покажуваат пред да нарачате.
Пакетот Вклучува :
1*Carburetor
1. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот,за викенди и празници се исклучува,па превозот време може да биде подолг од ветивме,особено за време на сезона. Ние го наместите стандардниот превозот метод за нашиот производ,ако сакате да го промените превозот метод, ќе треба да плати дополнителни превозот надомест, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас навремено. Ние ќе го организира испорака на вашиот превозот адреса, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress. Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши тоа брзо за вас. Ве молиме контактирајте со нас на прво ако сакате да се вратите на пакет да ни.
Carburetor Хидрати за 50cc 60cc 66cc 80cc Моторните Велосипед 2 Удар Мотор Мотор Мотор *
Спецификација :
Состојба : 100% Сосема Нов
Одговара за 2 удар мотор 50cc 60cc 66cc 80cc Моторните /Велосипеди /Мопед. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1.

Детали

Објектот Тежина:
0.3kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Како се покаже слика
Име На Модел:
BTC-CU079
Тип На Објект:
Carburetor
Специјални Функции:
Carburetor
Бренд Име:
FLYPIG
квалитет:
ААА и тест, еден по еден
боја:
Како се покаже слика
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти