.

.

New
Топла salesolid боја СТП лето пролет челик прстен сите натпревар продавница секси корејски рамо прашка рака градник невестата завиткани во градите w1888

Топла salesolid боја СТП лето пролет челик прстен сите натпревар продавница секси корејски рамо прашка рака градник невестата

DEN 896.00
DEN 1148.16

Стока
Достапно.


- S : 34/75, под биста дебелина : 62-76cm, должина : 34cm - M : 36/80, под биста дебелина : 66-80см, должина : 34cm - L : 38/85, под биста дебелина : 80-86cm, должина : 34cm - XL : 40/90, под биста дебелина : 86-92cm, должина : 34cm

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Блузи Тип:
Camis
Материјал:
СТП,Памук
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Стил:
Секси & Клуб
Број На Модел На:
w1888
Ткаенина Тип:
Платно
Свеж

Избор на клиенти