.

.

New
Дами Чипка Флорални Bralette Bralet Градник Секојдневен Памук Bustier Сечење на Врвот Cami Блузи RZ01

Дами Чипка Флорални Bralette Bralet Градник Секојдневен Памук Bustier Сечење на Врвот Cami Блузи RZ01

DEN 150.00
DEN 197.28

Стока
Достапно.

5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 81" Забелешки : 1.54 см (Под НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ големина е за вашиот референца САМО, ве молиме проверете ја големината детали внимателно да ја добиете вашата опремени големина пред купување, ви благодарам. За Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Нашата цел е задоволството на клиентите! За Плаќање 1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ. Враќање & Наплата 1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. 7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.) S биста : 76/29. 3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. 81" М биста : 81/31. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Детали

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Cami
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Liva девојка
Блузи Тип:
Camis
Декорација:
Чипка
Облека Должина:
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Секси & Клуб
Материјал:
Памук
Свеж

Избор на клиенти