.

.

New
SHILO ОДИ Кожа Camis Есен Мода овча вистинска кожа Camis круг метал шпагети рака секси V Вратот без ракави Вест

SHILO ОДИ Кожа Camis Есен Мода овча вистинска кожа Camis круг метал шпагети рака секси V Вратот без ракави Вест

DEN 6816.00

Стока
Достапно.

(Во рамките на 7days) Плаќање 1. Бесплатен превозот Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail,не EMS,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ). Повратни информации политика, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање 2.На враќање назад, вашата сметка ќе треба неколку дена се Врати&Размена политика на Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Бренд Име:
SHILO ОДИ
Шаблон Тип:
Цврста
Блузи Тип:
Camis
Облека Должина:
Краток
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
14-236
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал:
Овча
Свеж

Избор на клиенти