.

.

New
Бесплатен превозот Квалитетни подарок pen meaned calligraphy четка езеро пенкало weasel губење на подароци кутија за подарок кутија сет

Бесплатен превозот Квалитетни подарок pen meaned calligraphy четка езеро пенкало weasel губење на подароци кутија за подарок

DEN 34682.88

Стока
Достапно.

Детали За Производот

Детали

Тип:
calligraphy пен
Бренд Име:
ТАИ HONG YI
Спецификација:
Medium Regular Script
Големина:
30*2*2 cm
Губење на материјал:
Weasel Коса
Губење на материјал:
Повеќе Косата
Број На Модел На:
В. Џ.-БП-99001
Свеж

Избор на клиенти