.

.

New
Гроздобер Браун Brocade Overbust Steampunk Корсет Фустан Бурлеска Костими Корсети И Bustiers Секси Bustier Здолниште Готски Облека

Гроздобер Браун Brocade Overbust Steampunk Корсет Фустан Бурлеска Костими Корсети И Bustiers Секси Bustier Здолниште Готски Облека

DEN 1162.00
DEN 1548.48

Стока
Достапно.


Спирала Челик Коски
Број на Bonings : 12
Пред Метален Прстен Тока Затворање
Ланче назад со 12 grommets
Вграден-во Со Приватноста Panel
Силна Корсет Кабелот Алкохол
100% Парична Казна Памук Twill Поставата
Кожа Hemming
Не Suspender Циклуси
Боја : Кафена
Ткаенини Опис : Brocade
Бистата линија : Overbust, Благи Душо
Големина на Располагање : S,M,L,XL,XXL,3 XL
Корсет Големина На Табелата :
Здолниште Големина На Табелата :

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Материјал Состав:
Faux Кожа + Brocade
Материјал:
Spandex,Најлон,Полиестер,
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
CORZZET
Декорација:
Копче
Стил:
Секси
Снабдување Тип:
во парк
Боја на располагање:
Браун
Големина на располагање:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
корсет стил:
Steampunk & Готски & Бурлеска & Гроздобер
Вклучува:
Корсет + Здолниште / Корсет G-стринг / Здолниште
Употреба:
Телото Обликување, Половината Обука, Слабеење
Скелетот:
12 Спирала Челик Коски
време на испорака:
Во 3 Работни Дена
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу во кина
Свеж

Избор на клиенти