.

.

New
2838# трговија на големо цена лак corselet износени половината cinchers 14 челик boned под биста корсет за жените, големината на S-2XL

2838 трговија на големо цена лак corselet износени половината cinchers 14 челик boned под биста корсет за жените, големината

DEN 374.00
DEN 734.40

Стока
Достапно.


Забелешка :
Ова е важно да го изберат мерење на оваа половината,ве молиме да се измери вашиот половината,и ќе се избере најдобриот големина од себе. Ве молиме да го избере најдобриот големина од себе 1inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен Тоа ќе биде грешка за 2-3cm од страна на прирачник за мерење

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Лолита Стил
Материјал:
Полиестер,Spandex
Бренд Име:
BOOMYINGLAM
Материјал Состав:
90%полиестер 10%spandex
Декорација:
Возбудува
Број На Модел На:
2838
Пол:
Девојка ,жена ,женски
Поддршка материјал:
14 Челик Коска
Големина:
S-2Xl
Свеж

Избор на клиенти