.

.

New
Бесплатен Превозот Жени Секси Сатен Корсет Гроздобер Цветни Печати Корсет Врвот Bodyshaper Shapewear Половината Воз Корсет

Бесплатен Превозот Жени Секси Сатен Корсет Гроздобер Цветни Печати Корсет Врвот Bodyshaper Shapewear Половината Воз Корсет

DEN 696.00

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашиот website : www.pglingerie.com
Прилично девојки предност :
(1) ние ажурирање на нашите веб-сајт редовно и стави најнов дизајн continuely . Ако ви се нашите вистински купувачи, верувам дека ќе се најде дека сме биле на ажурирање на латекс дизајн за сите предмети.
(2) Нашата цена е трговија на големо цена да се сретне речиси на барање на купувачот .
(3) Corporating со меѓународните се изрази, како што се EMS, UPS-от, DHL, KCS, МХД, DPEX, ТНТ . Изберете право превозот компанија за вас според вашата земја е прилагодено некои посебни
(4) Можете да го преземете ценовник или местото со цел директно и веднаш на нашата веб страница .
(5) Работа со многу фабрика за снабдување различни предмети . Како што е секси ракавици, panty, г-стринг, секси додатоци за кате на вашата потреба .
(6) може да се направи ред во два начини. Не MOQ Ограничен . Ако сакате да поставите цел на нашата веб страница, мин количина е 10pcs може да се меша различен стил или предмети. Ако вие не треба 10pcs, можете да ни даде вашата favoriate објектот не, нека нашите продажба дама да се направи фактура за вас , тоа е во ред премногу
Големина на табелата
Детали за производот :
Бесплатен Превозот Жени Секси Сатен Корсет Гроздобер Цветни Печати Корсет Врвот Bodyshaper Shapewear Половината Воз Корсет
Можеби како што се :

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Бренд Име:
AILINGE
Број На Модел На:
M1747
Материјал:
Најлон,Spandex,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал Состав:
Spandex
Декорација:
Никој
Стил:
Секси
боја:
како се покаже
Големина:
S-XL
Пакување:
1 opp/pc
превозот надомест:
Бесплатен превозот
Веб-сајт:
www.pglingerie.com
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Сатенски
Стил:
Жените Секси Сатен Корсет
MOQ:
1 buc прифати
Корсет Itme:
Ланче Флорални Overbust Корсет
Свеж

Избор на клиенти