.

.

New
Црна Beading Overbust Метал Тока Корсет S M L XL XXL Жените Сосема Нов rhinestones Bustier врвот + Камшик Градите Врзивно Corselet

Црна Beading Overbust Метал Тока Корсет S M L XL XXL Жените Сосема Нов rhinestones Bustier врвот + Камшик Градите Врзивно Corselet

DEN 1487.52

Стока
Достапно.


1.Ткаенини :
Сатенски
2.Материјал :
Пластични коска,Метал тока,лента тај-up
3.Тип :
Overbust корсет
4.Вклучуваат :
Overbust корсет, Г-string
5.Големина на :
S-2 XL
6.Боја :
Црна
7.Функција
Телото Обликување/Push-up/Слабеење
8.Пакување Детали :
1 Set/Пластична кеса
9.Сертификација на располагање :
Обезбедување На Квалитет

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Материјал:
Spandex,Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Полиестер+Spandex
Број На Модел На:
2733
Стил:
Секси
Бренд Име:
CORZZET
Декорација:
Beading
Свеж

Избор на клиенти