.

.

New
Ренесансата Принцеза Крем Корсет ретро Готски Overbust Врвот Чипка Boned Патент Страна Тело Shaper Плус Големина S-6XL

Ренесансата Принцеза Крем Корсет ретро Готски Overbust Врвот Чипка Boned Патент Страна Тело Shaper Плус Големина S-6XL

DEN 671.04

Стока
Достапно.


Ве молиме оставете ни го вашето позитивно feed back и 5-star рејтинг ако не сте задоволни со нашата служба. Но исто така постојат и некои боја сенчење, бидејќи на светлината. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно треба вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ние ќе остави позитивни повратни информации по добивањето на плаќање. Ние под застане загриженоста и фрустрацијата ќе може да ја има, и ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите.
Искрено се надевам дека и ние ќе ви обезбедиме со одлична услуга. Ве молиме контактирајте со нас ако ви се интересни во купување на голем број на одредени објекти, ќе обезбеди сите информации што ви се потребни.
Низа на грбот е прилагодлив, ве молиме обидете се да се прилагоди и да бидат повеќе одговара за вашето тело.
Повратни информации
Ние сме совесни продавачот.
За нас
Ние гарантираме вашето 100% задоволство. ^_^
Други Политики
Сите e-mail пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Добредојдовте да контактирате со нас.
Ве молиме да ни даде шанса да се направат нештата право пред било негативни повратни информации или неутрален повратни информации лево. Ние ќе се реши тоа за вас и контакт на Трета Страна Логистика. И оние што остави лош повратни информации без комуникација не се добредојдени на сите, бидејќи ние секогаш доверба!.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Број На Модел На:
601
Материјал:
Полиестер Мешавини
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал Состав:
Полиестер
Бренд Име:
ERQI
Декорација:
Никој
Стил:
Секси
Свеж

Избор на клиенти