.

.

New
Секси корсет пурпурна шарени корсет Половината тренер Корсет Готски Corselet со Здолниште Жените Корсет Чипка Пурпурна Overbust Bustier

Секси корсет пурпурна шарени корсет Половината тренер Корсет Готски Corselet со Здолниште Жените Корсет Чипка Пурпурна Overbust

DEN 1377.12

Стока
Достапно.


Секси корсет пурпурна шарени корсет Половината тренер Корсет Готски Corselet со Здолниште Жените Корсет Чипка Пурпурна Overbust Bustier Големина
Фотографии Листа
Како да се носат
По продажбата на белешки : _____________________________________________________________ Што треба да знаете да се купи. 1, големина на проблемот : се купат пред да се потврди ја големината на соодветните купување, ако имате било какви сомнежи за големината, ве молиме да контактирате сервис за корисници пред да го купат. 2, конец и други не се справи со чиста : ние ќе се обидеме да се избегне настанување на ваквата ситуација, но понекогаш постојат и не се забележливи од производи, корисниците може да се користи ножици да се отстрани. 3, проблемот на боја разлика : поради различни екранот може да предизвика боја разлика, па производ во боја во вид надвладее, сликата е за повикување само. перење совети. Не се перење, белење, ви препорачуваме употреба на слаба солена перење течни рака мие исуши природно да се заштити бебето и да се направи бебе подолго, се препорачува 30 - 40 степени рака мие со топла вода. Ќе се вратите и размена на стоки. Заштита на потрошувачите врз основа на личната хигиена, корсет за лична облека, квалитетот проблем не се враќа, ве молиме клиенти и пријатели да се фотографира пред внимание.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
RUBU
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Шарени
Стил:
Секси
Материјал:
Памук,Полиестер
Материјал Состав:
Памук,Ployester
Број На Модел На:
SSS0125
Свеж

Избор на клиенти