.

.

New
Црн Сатен Лозата Собираат Корсети и Bustiers Corpetes e Espartilhos Корсет Corselet Плус Големина 6XL Готски Облека на Жените Korset

Црн Сатен Лозата Собираат Корсети и Bustiers Corpetes e Espartilhos Корсет Corselet Плус Големина 6XL Готски Облека на Жените

DEN 832.00
DEN 1387.20

Стока
Достапно.


Пластични Коски
Број на Bonings : 10
Пред Челик Busk Затворање
Ланче назад со 9 grommets
100% парична Казна памук twill Поставата
Лента Алкохол
Чипка Намали со Сатен Лак
Не Suspender Циклуси
Боја : Виолетова, Зелена, Црна
Должина : 15 1/2" / 39.5 cm (Големина M)
Ткаенини Опис : Сатен Полиестер
Бистата линија : Overbust, Благи Душо
Доаѓа со појавување на г-string
Големина на располагање : S,M,L,XL,XXL,XXXL,4 XL,5 XL,6 XL

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Лак
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Секси
Материјал:
Најлон,Spandex
Материјал Состав:
Сатенски
Број На Модел На:
2714
Бренд Име:
CORZZET
Снабдување Тип:
Во акции на објектот
корсет стил:
Викторија & Готски
Скелетот:
Пластични Коски
Затворање:
Пред Челик Busk Затворање, Грбот Лента Алкохол
Боја на располагање:
Црна, Виолетова, Зелена
Големина на располагање:
S / M / L / XL / XXL
Вклучуваат:
Корсет Врвот G-string
Функција:
Телото Обликување / Слабеење / Половината Обука
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу во кина
Свеж

Избор на клиенти