.

.

New
Бурлеска Showgirl Рок Оглавник Врвот Црвен Сатен & Sequin Корсет Фустан Готски Половината Слабеење Корсети Bustier Секси Korsett За Жени

Бурлеска Showgirl Рок Оглавник Врвот Црвен Сатен & Sequin Корсет Фустан Готски Половината Слабеење Корсети Bustier Секси Korsett

DEN 573.00
DEN 818.40

Стока
Достапно.


Пластични Коски
Број на Bonings : 12
Пред Нерѓосувачки Челик Busk Затворање
Ланче назад со 12 grommets
100% парична Казна памук twill Поставата
Лента Алкохол
Underwire чаши
Squined
Сатенски Hemming
Не Suspender Циклуси
Боја : Црвена, Црна
Должина : 14" / 36cm (Големина M)
Ткаенини Опис : Сатен Полиестер
Бистата линија : Overbust, Душо
Доаѓа со појавување на г-string
Големина на располагање : S,M,L,XL,XXL

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Sequined
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Лолита Стил
Материјал:
Најлон,Spandex
Материјал Состав:
Сатенски + Sequin
Број На Модел На:
2798
Бренд Име:
CORZZET
Снабдување Тип:
во парк
корсет стил:
Бурлеска & Готски & Рок Клуб
Скелетот:
Пластични Коски
Затворање:
Пред Нерѓосувачки Челик Busk Затворање, Грбот Лента Алкохол
Бои:
Црвена, Црна
Достапни Големини:
S / M / L / XL / XXL
Вклучуваат:
Корсет Врвот G-стринг, Корсет Врвот + Туту Здолниште G-string
Функција:
Телото Обликување / Push Up / Слабеење / Половината Обука
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина
Свеж

Избор на клиенти