.

.

New
Сина Сатен & Црна Флорални Чипка Лолита Strapless Overbust Corsetto Облечи Викторија Готски Корсет Фустани Жените Бурлеска Clubwear

Сина Сатен & Црна Флорални Чипка Лолита Strapless Overbust Corsetto Облечи Викторија Готски Корсет Фустани Жените Бурлеска Clubwear

DEN 1074.00
DEN 1533.60

Стока
Достапно.


Пластични Коски
Број на Bonings : 11
Пред Чипка Детали
Страна Патент Затворање
Ланче назад со 9 grommets
Лента Алкохол
Чипка Намали
Мушка Цветни Детали
Цветни Чипка Шалче
Не Suspender Циклуси
Боја : Црна, Роза, Црвена, Бела, Сина, Виолетова
Должина : 26 " / 66cm (Големина M)
Ткаенини Опис : Сатен Полиестер
Бистата линија : Overbust, Душо
Големина на располагање : S,M,L,XL,XXL
Доаѓа со појавување на Г-string

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Лолита Стил
Материјал:
Најлон,Spandex
Материјал Состав:
Сатенски + Чипка
Број На Модел На:
2616
Бренд Име:
CORZZET
Снабдување Тип:
во парк
корсет стил:
Викторија & Лолита
Скелетот:
Пластични Коски
Затворање:
Страна Патент Затворање, Грбот Лента Алкохол
Бои:
Црвена / Црна / Бела / Rose Red / Сина / Виолетова
Достапни Големини:
S / M / L / XL / XXL
Вклучуваат:
Корсет G-string
Функција:
Телото Обликување / Push Up / Слабеење / Половината Обука
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина
Свеж

Избор на клиенти